O nas

Witaj na naszej stronie internetowej poświęconej niezapomnianym wakacjom pełnym przygód na wodzie i nie tylko! Jesteśmy pasjonatami w organizacji spływów kajakowych po malowniczej rzece Tanew, z której słynie nasz region – Roztocze. Nasze trasy są odpowiednie zarówno dla początkujących jak i doświadczonych kajakarzy, dla dorosłych, ale i dla dzieci. Z nami spędzisz niezapomniane chwile na wodzie, podziwiając piękno przyrody i czując bliskość natury.

Podczas naszych spływów kajakowych oferujemy wsparcie i wyposażenie – kajaki, kamizelki ratunkowe, wiosła. W razie potrzeby udzielamy również krótkiej instrukcji dla początkujących. Każdy nasz spływ kajakowy to okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Po całym dniu na wodzie zapraszamy do naszych komfortowych noclegów w domkach lub na polu namiotowym. Nasz ośrodek jest położony jest w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, co gwarantuje odpoczynek. Przygotowaliśmy również miejsce – Stodołę – na Twoje przyjęcie okolicznościowe nawet do 45 osób.   

Jeśli szukasz miejsca gdzie będziesz mógł odpocząć od codzienności, zrelaksować się na łonie natury i jednocześnie przeżyć niezapomniane chwile, to nasz WYPOCZYNEK NAD TANWIĄ jest dla Ciebie idealny! Zapraszamy do rezerwacji już teraz!

Kajaki, noclegi i przyjęcia – tylko u nas! 

Niezapomniany wypoczynek nad rzeką Tanew w miejscowości Stare Króle – 15 km od Biłgoraja